Afdrukken

K.F.C. KATELIJNE-WAVER (04453)Laatste update : 18/08/2017 - 12:15(*)


ANTWERPEN (18-08-2017-31-08-2017)

KAMPIOENSCHAP
WO 23/0819:004 PROV. CKATELIJNE KFC B(04453) -
SV AARTSELAAR B(07302)
CMP: FC KATELIJNE - TERR.1
VOSSEVELDEN
2860 ST-KATELIJNE-WAVER(2038)
015/31.90.25
REF:HUENS JEAN CLAUDE(3)
AR1:NOG AAN TE DUIDEN
AR2:NOG AAN TE DUIDEN
ZA 26/0818:002 PROV. AFC WALEM(06896) -
KATELIJNE KFC A(04453)
CMP: FC WALEM - TERR.1
BATTENBROEK 13
2800 WALEM(2037)
015/20.15.51
REF:OSIER SVEN(2)
AR1:JARKAS MOHAMAD(2)
AR2:RAPPÉ AVIEL(3)
ZO 27/0815:004 PROV. CK. REET SK(04423) -
KATELIJNE KFC B(04453)
CMP: REET A - TERR.1
PROCESSIEWEG 4
2840 REET(1936)
03/888.30.50
REF:BOGAERTS KOEN(3)
AR1:NOG AAN TE DUIDEN
AR2:NOG AAN TE DUIDEN
WO 30/0819:004 PROV. CKFC VOLH. WINTAM(03911) -
KATELIJNE KFC B(04453)
CMP: WINTAM - TERR.1
EIKERHEIDE, WINTAM
2880 BORNEM(1934)
03/889.42.03
REF:EL-HAJOUTTI ABDELHAFID(2)
AR1:NOG AAN TE DUIDEN
AR2:NOG AAN TE DUIDEN

BEKER ONDER DE VORM VAN KAMPIOENSCHAP
ZA 19/0818:30BEKER HEREN GROEP 2KATELIJNE KFC A(04453) -
KFC DE KEMPEN TL A(04469)
CMP: FC KATELIJNE - TERR.1
VOSSEVELDEN
2860 ST-KATELIJNE-WAVER(2038)
015/31.90.25
REF:VAN CAMP PATRICK(3)
AR1:LEEMANS PETER(2)
AR2:VAN MEIR EDDY(5)
ZA 19/0815:00BEKER HEREN GROEP 3KATELIJNE KFC B(04453) -
SV AARTSELAAR A(07302)
CMP: FC KATELIJNE - TERR.1
VOSSEVELDEN
2860 ST-KATELIJNE-WAVER(2038)
015/31.90.25
REF:MERTENS GEERT(2)

VRIENDSCHAPPELIJKE WEDSTRIJDEN
ZA 19/0811:30U13ORG: KFC DUFFEL(00284)
KFC DUFFEL(00284) -
KATELIJNE KFC (04453)
CMP: KFC DUFFEL - TERR.3
GEM. SPORTCENTRUM DUFFEL WEST ROOIENBERG, 54-56
2570 DUFFEL(1937)
015/31.01.15
ZA 19/0813:00U12ORG: KFC DUFFEL(00284)
KFC DUFFEL(00284) -
KATELIJNE KFC (04453)
CMP: KFC DUFFEL - TERR.3
GEM. SPORTCENTRUM DUFFEL WEST ROOIENBERG, 54-56
2570 DUFFEL(1937)
015/31.01.15
ZA 19/0814:00U21ORG: KATELIJNE KFC(04453)
KATELIJNE KFC(04453) -
KSC.KEERBERGEN (06023)
CMP: FC KATELIJNE - TERR.3
VOSSEVELDEN
2860 ST-KATELIJNE-WAVER(2038)
015/31.90.25
REF:CUYVERS KRISTOF(3)
WO 23/0818:00U12ORG: KATELIJNE KFC(04453)
KATELIJNE KFC(04453) -
KFC.EPPEGEM (04759)
CMP: FC KATELIJNE - TERR.3
VOSSEVELDEN
2860 ST-KATELIJNE-WAVER(2038)
015/31.90.25
WO 23/0818:00U10ORG: KATELIJNE KFC(04453)
KATELIJNE KFC(04453) -
KFC.EPPEGEM (04759)
CMP: FC KATELIJNE - TERR.3
VOSSEVELDEN
2860 ST-KATELIJNE-WAVER(2038)
015/31.90.25
DI 29/0818:30U15ORG: HEFFEN SK(03738)
HEFFEN SK(03738) -
KATELIJNE KFC (04453)
CMP: HEFFEN SK B - TERR.1
MECHELSEWEG 33B
2811 HOMBEEK(2137)
REF:AANDUIDING DOOR DE CLUB
WO 30/0819:30U17ORG: KATELIJNE KFC(04453)
KATELIJNE KFC(04453) -
KFC.EPPEGEM (04759)
CMP: FC KATELIJNE - TERR.3
VOSSEVELDEN
2860 ST-KATELIJNE-WAVER(2038)
015/31.90.25
REF:NOG AAN TE DUIDEN

TORNOOIEN ZONDER SCHEIDSRECHTERS
U13Nr: 1201 - KEVIN SLACHMUYLDERS TORNOOI
ORG: K.VV DUFFEL(06461)
DEELNEMENDE CLUBS : HEFFEN SK (03738)(BEL), K. BOECHOUTSE VV (00125)(BEL), K.F.C. PUTTE (01874)(BEL), K.VV DUFFEL (06461)(BEL), KATELIJNE KFC (04453)(BEL), KFC DUFFEL (00284)(BEL), KFC VOLH. WINTAM (03911)(BEL), KV HOOIKT (02682)(BEL), YRKV MECHELEN (00025)(BEL), ZENN. HOMBEEK (07961)(BEL)
ZO 20/08 14:00 - 19:00
U13Nr: 1291 - JEUGDTORNOOI VOSSEVELDEN
ORG: KATELIJNE KFC(04453)
DEELNEMENDE CLUBS : FC.PERK (05576)(BEL), FCM HALLAAR (02982)(BEL), HEFFEN SK (03738)(BEL), K TERNESSE VV (01085)(BEL), K. BERCHEM SP. 2004 (00028)(BEL), KAC.BETEKOM (03634)(BEL), KATELIJNE KFC (04453)(BEL), KATELIJNE KFC (04453)(BEL), KFC DUFFEL (00284)(BEL), KFC RANST (04704)(BEL), KFC.EPPEGEM (04759)(BEL), RUPEL-BOOM (02138)(BEL), SV GRASHEIDE (07923)(BEL), VC RIJMENAM (06897)(BEL), WIEKEVORST SP. (07034)(BEL), ZENN. HOMBEEK (07961)(BEL)
ZA 26/08 10:30 - 15:30
U12Nr: 1282 - ZOMERTORNOOI SCHELLE SPORT
ORG: K. SCHELLE SP.(04926)
DEELNEMENDE CLUBS : EKEREN FC (09306)(BEL), FCO BEERSCHOT WILRIJK (00155)(BEL), K TERNESSE VV (01085)(BEL), K. BERCHEM SP. 2004 (00028)(BEL), KATELIJNE KFC (04453)(BEL), KSK HEIST (02948)(BEL), KV BONHEIDEN (03750)(BEL), NIELSE SV (09546)(BEL), RVC HOBOKEN (09466)(BEL), SP. TISSELT (07565)(BEL)
ZO 20/08 14:00 - 18:30
U11Nr: 1229 - MEMORIAL WIM SMETS
ORG: K. LYRA TSV(00052)
DEELNEMENDE CLUBS : ASSE-ZELLIK 2002 (05588)(BEL), ASSE-ZELLIK 2002 (05588)(BEL), ASSE-ZELLIK 2002 (05588)(BEL), FCM HALLAAR (02982)(BEL), FCO BEERSCHOT WILRIJK (00155)(BEL), FCO BEERSCHOT WILRIJK (00155)(BEL), K TERNESSE VV (01085)(BEL), K. LIERSE SK (00030)(BEL), K. LYRA TSV (00052)(BEL), K. LYRA TSV (00052)(BEL), K. LYRA TSV (00052)(BEL), K. LYRA TSV (00052)(BEL), K. LYRA TSV (00052)(BEL), K. LYRA TSV (00052)(BEL), K.F.C. PUTTE (01874)(BEL), K.RC MECHELEN (00024)(BEL), K.SV.TEMSE (04297)(BEL), K.SV.TEMSE (04297)(BEL), KATELIJNE KFC (04453)(BEL), KFC BROECHEM (04471)(BEL), KFC BROECHEM (04471)(BEL), KFC DUFFEL (00284)(BEL), KFC DUFFEL (00284)(BEL), KSV BORNEM (00342)(BEL), RVC HOBOKEN (09466)(BEL), SC CITY PIRATES ANTWERPEN (00544)(BEL), SC CITY PIRATES ANTWERPEN (00544)(BEL), SC CITY PIRATES ANTWERPEN (00544)(BEL), SK RAPID LEEST (03737)(BEL), SK RITA BERLAAR (09375)(BEL), SK RITA BERLAAR (09375)(BEL), SK SINT-AMANDS (07027)(BEL), VC.GROOT-DILBEEK (06325)(BEL), VC.GROOT-DILBEEK (06325)(BEL), VOSSELAAR VV (02391)(BEL)
ZO 20/08 09:00 - 17:30
U9Nr: 1131 - JEUGDTORNOOI SC WIEKEVORST
ORG: WIEKEVORST SP.(07034)
DEELNEMENDE CLUBS : FCM HALLAAR (02982)(BEL), K. RAMSEL FC (00436)(BEL), K. SAV ST. DIMPNA (05924)(BEL), KATELIJNE KFC (04453)(BEL), KFC HERENTHOUT (00683)(BEL), KFC TONGERLO (02040)(BEL), KFC ZAMMEL (05815)(BEL), KSK HEIST (02948)(BEL), KSV SCHRIEK (04892)(BEL), KV BONHEIDEN (03750)(BEL), VC HERENTALS (09364)(BEL), WIEKEVORST SP. (07034)(BEL)
ZA 19/08 13:40 - 17:00
U9Nr: 1292 - JEUGDTORNOOI VOSSEVELDEN
ORG: KATELIJNE KFC(04453)
DEELNEMENDE CLUBS : FC.BORGHT-HUMBEEK (00039)(BEL), K. LYRA TSV (00052)(BEL), K.F.C. PUTTE (01874)(BEL), K.VV DUFFEL (06461)(BEL), KAC.BETEKOM (03634)(BEL), KATELIJNE KFC (04453)(BEL), KATELIJNE KFC (04453)(BEL), KFC DUFFEL (00284)(BEL), KFC HERENTHOUT (00683)(BEL), KFC NIJLEN (01065)(BEL), KV BONHEIDEN (03750)(BEL), SC CITY PIRATES ANTWERPEN (00544)(BEL), SK RITA BERLAAR (09375)(BEL), SP. TISSELT (07565)(BEL)
ZO 27/08 10:00 - 14:30
U8Nr: 1183 - JEUGDKVCB 2017
ORG: KVC BOOISCHOT(03286)
DEELNEMENDE CLUBS : FC.AVERBODE-OKSELAAR (02030)(BEL), HEIKANT BERLAAR (07734)(BEL), K. LIERSE SK (00030)(BEL), KATELIJNE KFC (04453)(BEL), KFC HEULTJE (00459)(BEL), KFC LINDA OLEN (02295)(BEL), KFC RANST (04704)(BEL), KFC ZAMMEL (05815)(BEL), KFC.BAAL (03660)(BEL), KFC.RAP.WEZEMAAL (03908)(BEL), KFC.WERCHTER (03557)(BEL), KSV SCHRIEK (04892)(BEL), KV HOOIKT (02682)(BEL), KVC BOOISCHOT (03286)(BEL), SNA.KEIBERG (09470)(BEL), TIELT-WINGE 3000 (05337)(BEL)
ZO 20/08 11:30 - 16:15
U8Nr: 1293 - JEUGDTORNOOI VOSSEVELDEN
ORG: KATELIJNE KFC(04453)
DEELNEMENDE CLUBS : FC.BEIGEM (07753)(BEL), K. BERCHEM SP. 2004 (00028)(BEL), K. LYRA TSV (00052)(BEL), K.SC MECHELEN (05483)(BEL), KATELIJNE KFC (04453)(BEL), KATELIJNE KFC (04453)(BEL), KFC DUFFEL (00284)(BEL), KFC NIJLEN (01065)(BEL), KSK WAVRIA (05386)(BEL), KSV BORNEM (00342)(BEL), RB ELZESTRAAT (04336)(BEL), RUPEL-BOOM (02138)(BEL), SK RITA BERLAAR (09375)(BEL), YRKV MECHELEN (00025)(BEL)
ZO 27/08 10:00 - 14:30

BRABANT (18-08-2017-31-08-2017)

VRIENDSCHAPPELIJKE WEDSTRIJDEN
ZA 19/0810:30U17ORG: KFC.KO.BEGIJNENDIJK(03550)
KAC.BETEKOM(03634) -
KATELIJNE KFC (04453)
CMP: EMIEL VANDERVELDESTRAAT - TERR.1
EMIEL VANDERVELDESTRAAT Z/N
3120 TREMELO(2140)
0497/38.06.71
REF:AANDUIDING DOOR DE CLUB
DI 22/0819:30RESERVENORG: KCS.MACHELEN(00628)
KCS.MACHELEN(00628) -
KATELIJNE KFC (04453)
CMP: BOSVELD - TERR.3(SYNTH)
HEIRBAAN 9
1830 MACHELEN(2336)
02/251.61.62
REF:AANDUIDING DOOR DE CLUB
WO 23/0818:00U13ORG: KFC.EPPEGEM(04759)
KFC.EPPEGEM(04759) -
KATELIJNE KFC (04453)
CMP: DEN DRIES - TERR.2(SYNTH)
WATERLEESTWEG 2
1980 EPPEGEM(2237)
015/62.32.41
WO 23/0818:00U11ORG: KFC.EPPEGEM(04759)
KFC.EPPEGEM(04759) -
KATELIJNE KFC (04453)
CMP: DEN DRIES - TERR.2(SYNTH)
WATERLEESTWEG 2
1980 EPPEGEM(2237)
015/62.32.41
WO 23/0819:30U15NORG: KFC.EPPEGEM(04759)
KFC.EPPEGEM(04759) -
KATELIJNE KFC (04453)
CMP: DEN DRIES - TERR.2(SYNTH)
WATERLEESTWEG 2
1980 EPPEGEM(2237)
015/62.32.41
REF:AANDUIDING DOOR DE CLUB


© KBVB 18/08/2017.

(*) OPGELET : Deze datum mag slechts 1 dag verschillen van de huidige.