Het team van bondscoach Ives Serneels bereidt zich in het Belgian Football Centre voor op het vervolg van de kwalificatiecampagne voor het WK 2019. Het betreft een trainingsstage zonder wedstrijden.

Op 22 januari sluiten de speelsters uit de Belgische competitie aan, net als een selectie 'high potentials'. Dat zijn jonge getalenteerde speelsters die door de technische staf van de Belgian Red Flames nadrukkelijk opgevolgd worden. 

Ives Serneels: “We willen tijdens deze stage zien hoe iedereen de winterbreak is doorgekomen en het volgende deel van de WK-kwalificatiecampagne voorbereiden. Het eerste deel van de stage verblijven de speelsters die in eigen land spelen bij hun clubs. Op 22 januari hebben we iedereen samen”.

Belgian Red Flames PNGStage 16-22 januari

  • Julie Biesmans (Bristol City FC, ENG)
  • Jassina Blom (FC Twente, NED)
  • Janice Cayman (Montpellier HSC, FRA)
  • Jana Coryn (Lille OSC, FRA)
  • Maud Coutereels (Lille OSC, FRA)
  • Yana Daniëls (Bristol City FC, ENG)
  • Silke Demeyere (Lille OSC, FRA)
  • Nicky Evrard (FC Twente, NED)
  • Diede Lemey (AGSM Verona, ITA)
  • Justien Odeurs (FF USV Jena, DUI)
  • Davina Philtjens (Ajax Amsterdam FC, NED)
  • Tine Schryvers (Kristianstads DFF, ZWE)
  • Zandy Soree (University of Central Florida, USA)
  • Nicky Van den Abbeele (Ajax Amsterdam FC, NED)
  • Tessa Wullaert (VFL Wolfsburg, DUI)

Trainingsdag (22 januari)

  • Tine De Caigny (RSC Anderlecht)
  • Laura Deloose (RSC Anderlecht)
  • Laura De Neve (RSC Anderlecht)
  • Heleen Jaques (RSC Anderlecht)
  • Lien Mermans (KRC Genk Ladies)
  • Kassandra Missipo (KAA Gent)
  • Lenie Onzia (RSC Anderlecht)
  • Charlotte Tison (RSC Anderlecht)
  • Jody Vangheluwe (KAA Gent)
  • Elke Van Gorp (RSC Anderlecht)
  • Justine Vanhaevermaet (RSC Anderlecht)
  • Ella Van Kerckhoven (RSC Anderlecht)
  • Davinia Vanmechelen (KRC Genk Ladies)
  • Lore Vanschoenwinkel (KRC Genk Ladies)
  • Lola Wajnblum (R. Standard de Liège)
  • Sarah Wijnants (RSC Anderlecht)
  • Aline Zeler (RSC Anderlecht)

High Potentials (22 januari)

  • Mariam Abdulai Toloba (KAA Gent)
  • Anais Ben Temsamani (KAA Gent)
  • Debbie Decoene (Famkes Westhoek Diksmuide Merkem)
  • Elena Dhont (KAA Gent)
  • Celien Guns (OH Leuven)
  • Isabelle Iliano (KAA Gent)
  • Lisa Lichtfus (R. Standard de Liège)
  • Marie Minnaert (KAA Gent)
  • Louise Seynhaeve (KAA Gent)
  • Shari Van Belle (KAA Gent)
  • Chloë Vande Velde (KAA Gent)
  • Silke Vanwynsberge (KAA Gent)
  • Ella Vierendeels (KAA Gent)